„Aż do piekła” powróci. Powstanie serial na podstawie kryminału z Chrisem Pine'em i Jeffem Bridgesem

Telewizja Fox planuje realizację serialowej przeróbki neo-westernu „Aż do piekła” z 2016 roku. Za remake odpowiedzą producenci pierwowzoru, między innymi Sidney Kimmel, Peter Berg, Carla Hacken i Julie Yorn.

Oryginalny film w reżyserii Davida Mackenziego opowiadał historię dwóch braci, granych przez Chrisa Pine'a i Bena Fostera, którzy planują serię brawurowych napadów na banki. Bohaterowie liczą na to, że skradzione pieniądze pomogą im uratować zadłużoną rodzinną farmę. Ich śladem rusza zbliżający się do emerytury szeryf, grany przez Jeffa Bridgesa.

Za scenariusz nowej wersji odpowie Jessica Macklenberg („Stranger Things”, „Dopesick”). Na chwilę obecną włodarzom Foxa przedstawiono kilka tekstów do jednogodzinnych odcinków. Pozostałe znajdują się obecnie w przygotowaniach. W produkcji weźmie udział również założone niedawno studio SK Global. Na chwilę obecną nie wiemy, kto miałby zagrać w serialu główne role. Fox opublikował już natomiast pierwszy opis serii. Rzućcie okiem poniżej.

Gdy bezlitosny potentat naftowy usiłuje splądrować społeczność ranczerów z Zachodniego Teksasu, dwaj bracia unikają zagorzałego lokalnego szeryfa i biorą sprawy w swoje ręce. Jeden napad na bank po drugim, aż do piekła.

Źródło: Screen Rant / zdj. CBS