„Barbie” już za chwilę trafi na HBO i HBO Max. Obejrzycie jeszcze raz największy hit roku?

Nie musimy się już zastanawiać, kiedy „Barbie” pojawi się na HBO Max. Polski oddział streamingowej platformy Warnera oficjalnie potwierdził, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć największy tegoroczny hit kinowy.

Barbie”: gdzie obejrzeć? Film z Margot Robbie już za chwilę na HBO Max

Film „Barbie” okazał się gigantycznym hitem w kinach, co sprawiło, że studio Warner Bros. wyjątkowo długo zwlekało z jego przeniesieniem do streamingu. Po zarobieniu w kasie ponad 1,44 mld dolarów produkcja z  Margot Robbie i Ryanem Goslingiem jest największą kinową premierą roku i nic się już w tej kwestii nie zmieni. Z lekkim opóźnieniem, bo po 53 dniach film o lalce Barbie trafił do serwisów VOD. Stało się to dokładnie 12 września, ale z premiery w streamingu studio chciało zrobić widzom świąteczny prezent. Warner liczy na to, że „Barbie” posłuży świąteczna gorączka, a grudniowa premiera na HBO Max ma też sprawić, że film nabierze jeszcze nowego rozgłosu na kilka miesięcy przed Oscarami, o które studio chce walczyć z nową produkcją Grety Gerwig.

Kiedy więc „Barbie” trafi na HBO Max? Zgodnie z naszymi przewidywaniami stanie się to 15 grudnia. Dwa dni później, bo już 17 grudnia film „Barbie” będzie można obejrzeć z kolei na antenie stacji HBO.

Barbie” gdzie obejrzeć?

Barbie gdzie obejrzec

  • Barbie” na VOD: iTunes, PREMIERY CANAL+, Player, Rakuten, Polsat Box Go, Prime Video
  • Barbie” w streamingu: na HBO Max od 15 grudnia

zdj. Warner Bros.