„Barbie” w końcu trafi na HBO Max! Kiedy film zobaczymy w Polsce?

HBO wyjątkowo długo zwlekało z pokazaniem filmu „Barbie” z Margot Robbie w streamingu, ale premiera największego kinowego przeboju roku w końcu nadchodzi! Wiemy, już kiedy film zawita w Polsce na HBO Max.

Kiedy premiera „Barbie” na HBO Max? Film pojawi się w grudniu

Barbie” trafiła do kin 21 lipca bieżącego roku i podbiła serca milionów widzów na całym świecie. Film Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w głównych rolach zebrał z kas aż 1,44 mld dolarów i jest największą kinową premierą roku. Od 12 września produkcję możemy oglądać w serwisach VOD, w tym także w tych polskich, ale przeniesienie filmu do streamingu było wyjątkowo długo odwlekane. Okazuje się, że Warner chciał, aby „Barbie” została świątecznym hitem i w końcu ustanowił datę jej debiutu. W Polsce „Barbie” pojawi się na antenie stacji HBO już 17 grudnia. Tego samego dnia lub nawet odrobinę wcześniej np. 15 grudnia możemy spodziewać się jej także w ofercie serwisu HBO Max.

Film w reżyserii Grety Gerwig trafi do katalogu HBO Max w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Obecna będzie też polska ścieżka dźwiękowa i napisy.

zdj. Warner Bros.