Barbie spuszcza łomot natrętowi, a Ken panikuje. Materiałów z planu filmu o kultowej lalce ciąg dalszy

Przy Venice Beach w Los Angeles wciąż trwają zdjęcia do filmu „Barbie” z Margot Robbie w roli głównej, wobec czego internet zalewają kolejne przecieki z planu produkcji o najsłynniejszej lalce świata. Na nowych materiałach otrzymaliśmy wgląd w jedną ze scen, w której to tytułowa bohaterka zostaje zaatakowana przez mężczyznę. Rzućcie okiem, w jaki sposób Barbie wychodzi z opresji...i jak na sytuację reaguje jej partner, czyli Ken grany przez Ryana Goslinga.

Co wiemy o nowym filmie Grety Gerwig? Fabuła i obsada „Barbie” 

W filmie reżyserowanym przez Gretę Gerwig („Lady Bird”, „Małe kobietki”) Barbie zostaje wygnana z Barbielandu i wyrusza na pełną niespodzianek przygodę w realnym świecie. Oprócz Robbie i Goslinga w obsadzie produkcji znajdują się również m.in. Will Ferrell, Simu Liu, Kate McKinnon oraz America Ferrera.

Scenariusz do filmu wraz Gerwig sporządził Noah Bumbach („Historia małżeńska”). Oprócz zagrania głównej roli Robbie produkuje „Barbie” za pośrednictwem swej firmy LuckyChap Entertainment wraz z Tomem Ackerleyem. Obraz powstaje dla wytwórni Warner Bros.

Sprawdź też: „Elvis” – recenzja filmu. Spacer po strunie

„Barbie” – kiedy premiera filmu?

„Barbie” zawita do kin dokładnie 21 lipca 2023 roku.

Źródło: Twitter / Zdj. Warner Bros.