Baron Zemo mógł wyglądać zupełnie inaczej – nowa grafika koncepcyjna

Baron Zemo zadebiutował w MCU za sprawą filmu „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”. Mimo że bohater nie przypominał wówczas swojego komiksowego pierwowzoru, to najnowsza grafika koncepcyjna pokazuje, że twórcy mieli okazję, by postawić na zdecydowanie komiksowy wizerunek bohatera.

Andy Park przygotowujący grafiki dla twórców MCU pokazał w sieci kolejną koncepcyjną pracę z wizerunkiem Barona Zemo, który mógł zostać zatwierdzony przez twórców na potrzeby filmu „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”. Złoczyńca grany przez Daniela Brühla powróci do świata Marvela w serialu „Falcon i Zimowy Żołnierz”. Wówczas mamy zobaczyć go w jego charakterystycznej masce oraz stroju przypominającym komiksowy odpowiednik.

Wydarzenia przedstawione w serialu będą osadzone po filmie „Avengers: Koniec gry”, kiedy to Falcon zyskał miano Kapitana Ameryki. Jak zdradził sam Kevin Feige, serial skoncentruje się na tym, co Sam Wilson zamierza uczynić z dziedzictwem swojego przyjaciela, Steve'a Rogersa.

W obsadzie znaleźli się Sebastian Stan, Anthony Mackie, Emily VanCamp, która powróci jako Sharon Carter oraz Wyatt Russell wcielający się w Johna Walkera, znanego lepiej jako U.S. Agent, pracujący dla rządu zastępca Kapitana Ameryki.

zdj. Marvel