Baron Zemo w masce na nowej grafice z „Wojny bohaterów”

Gdy Baron Zemo powróci do MCU w ramach szykowanego na Disney+ serialu „Falcon i Zimowy Żołnierz”, złoczyńca ma włożyć kostium, który będzie rezonował z fanami komiksowych pierwowzorów. Tymczasem do sieci niedawno trafił ciekawy wizerunek postaci, który zaprojektowano jeszcze na potrzeby wielkoekranowego debiutu, „Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów”.

Ostatecznie, interpretacja Helmuta Zemo, którą zobaczyliśmy na ekranie trzeciego filmu o przygodach Steve'a Rogersa (Chris Evans) nie miała wiele wspólnego ze swoim komiksowym rodowodem – choć warto zaznaczyć, że postać odegrana przez Daniela Brühla spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony widzów. Teraz, jeden z grafików koncepcyjnych Marvel Studios, Andy Park udostępnił w sieci jedno z wyobrażeń na pełnometrażowy debiut Barona Zemo. Okazuje się, że niewiele zabrakło, by komiksowy złoczyńca włożył w filmie kultową maskę. Rzućcie okiem poniżej. 

Wydarzenia przedstawione w serialu będą osadzone po filmie „Avengers: Koniec gry”, kiedy to Falcon zyskał miano Kapitana Ameryki. Jak zdradził sam Kevin Feige, serial skoncentruje się na tym, co Sam Wilson zamierza uczynić z dziedzictwem swojego przyjaciela, Steve'a Rogersa.

W obsadzie dwójce głównych aktorów, Sebastianowi Stanowi i Anthony'emu Mackiemu, towarzyszyć będą Emily VanCamp, która powróci jako Sharon Carter oraz Wyatt Russell wcielający się w Johna Walkera, znanego lepiej jako U.S. Agent, pracujący dla rządu zastępca Kapitana Ameryki.

Źródło: Comicbookmovie / zdj. Marvel