Batman, Catwoman i Człowiek-Zagadka. Nowe spojrzenie na bohaterów filmu na plakatach i grafikach

Od premiery nowego filmu o Batmanie mającego rozpocząć kolejną filmową serię o przygodach Mrocznego Rycerze dzielą nas już tylko dwa miesiące. Do sieci trafiła właśnie nowa porcja grafik promocyjnych skoncentrowanych na trójce głównych bohaterów. Zobaczcie nowe materiały dedykowane Batmanowi, Catwoman i złoczyńcy o pseudonimie Człowiek-Zagadka.

Jeśli studio Warner Bros. nie zdecyduje o przesunięciu premiery filmu „The Batman” ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiczną, to do kin na nowe przygody Bruce'a Wayne'a granego pierwszy raz przez Roberta Pattinsona wybierzemy się już 4 marca. Niedawno mogliśmy zobaczyć nowy zwiastun, który utrzymywał marcową premierę i koncentrował się przede wszystkim na pokazaniu relacji pomiędzy Batmanem i Catwoman. Nowa porcja grafik promocyjnych ponownie daje nam spojrzenie na Mrocznego Rycerza i jego przyjaciółkę, ale koncentruje się także na głównym przeciwniku Batmana, którym będzie Człowiek-Zagadka.

Sprawdźcie też: Nietoperz i Kot. Mnóstwo nowych ujęć w kolejnym zwiastunie filmu „The Batman”.

Opis filmu The Batman z Robertem Pattinsonem

Mroczna i stylowa reinterpretacja krucjaty mrocznego rycerza przeciwko przestępstwu w Gotham. Gotham pada ofiarą makabrycznej fali przemocy, z którą nie radzi sobie policja. Bruce Wayne aka Batman robi, co tylko może, ale nawet jego siły się wyczerpują. Pingwin ma w tym wszystkim swój udział, ale i on jest tylko jedną postacią we wszechogarniającym bagnie miasta. Pojawienie się przyjaciółki z dzieciństwa, Seliny Kyle znanej także jako Catwoman wzmaga dodatkowe emocje w pełnym gniewu wojowniku o sprawiedliwość. 

the-batman-film-grafika-promocyjna-dc (11).jpg

the-batman-film-grafika-promocyjna-dc (10).jpg

the-batman-film-grafika-promocyjna-dc (9).jpg

the-batman-film-grafika-promocyjna-dc (8).jpg

the-batman-film-grafika-promocyjna-dc (7).jpg

the-batman-film-grafika-promocyjna-dc (5).jpg

the-batman-film-grafika-promocyjna-dc (6).jpg

the-batman-film-grafika-promocyjna-dc (3).jpg

the-batman-film-grafika-promocyjna-dc (4).jpg

the-batman-film-grafika-promocyjna-dc (2).jpg

the-batman-film-grafika-promocyjna-dc (1).jpg

zdj. Warner Bros.