Będą kolejne „Porady na zdrady”. Kto powróci w obsadzie polskiej komedii?

Latem tego roku do kin powróci komedia „Porady na zdrady”. Jak zapowiada się kontynuacja filmu z 2017 roku? Zobaczcie pierwszą zapowiedź i przekonajcie się, które gwiazdy powrócą w drugiej części.

„Porady na zdrady 2” w sierpniu trafią do kin. Fabuła i obsada ujawnione

Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia.

Sprawdź też: HBO zekranizuje nową powieść autora „American Psycho”. To będzie serial o seryjnym zabójcy i bananach z LA.

image004-min.jpg

image003-min.jpg

W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej jeszcze większą zazdrość niż do tej pory. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich!

Film wyreżyserowała Sara Bustamante-Drozdek pod opieką artystyczną Ryszarda Zatorskiego – twórcy filmów „Porady na zdrady”, „Pech to nie grzech”, „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie!”, „Nigdy w życiu!” oraz „Dzień dobry, kocham cię!”. Obok Tomasza Karolaka na ekranie zobaczymy: Antoniego Królikowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Julię Kamińską, Piotra Gąsowskiego, Karolinę Chapko, Annę Samusionek i Renatę Dancewicz. Kinowa premiera filmu „Porady na zdrady 2” została zaplanowana na 4 sierpnia.

image002-min.jpg

zdj. Kino Świat / Robert Jaworski