Będą łzy, krew i ogień! Pierwsze spojrzenie na drugi sezon „Rodu smoka”!

Czas na prawdziwą wojnę smoków! Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiego sezonu „Rodu smoka”. Mamy pierwsze spojrzenie na główne bohaterki, a już jutro zobaczymy jeszcze więcej materiałów!

Hitowy serial od HBO Max powraca! „Ród smoka” z pierwszymi plakatami

Pierwszy serialowy prequel „Gry o Tron”, czyli „Ród smoka” powróci z drugim sezonem latem przyszłego roku. Produkcja zawita do oferty serwisu HBO Max na początku lata 2024 roku. Serial będzie promowany podczas tego weekendu w Brazylii na specjalnym wydarzeniu CCXP. Dzisiaj zaprezentowano pierwsze plakaty z dwiema głównymi bohaterami serialu, a jutro zobaczymy najprawdopodobniej pierwszy zwiastun lub nowe zdjęcia.

Do swoich ról z pierwszego sezonu w nowej serii wracają: Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D'Arcy, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Tom Glynn-Carney, Sonoya Mizuno i Rhys Ifans.

 Pierwszy odcinek nowego sezonu zatytułowany został „Syn za syna”, a to oznacza, że w nową serię „Rodu Smoka” wkroczymy na ścieżce zemsty mającej związek z wydarzeniami z finału pierwszej serii, która zakończyła się śmiercią Lucerysa Velaryona, ukochanego syna królowej Rhaenyry. Tytuł pierwszego odcinka potwierdza, że Rhaenyra będzie chciała odpłacić swoim wrogom pięknym za nadobne i pomścić śmierć swojego syna zabijając jednego z synów Aegona.

Rod smoka sezon 2 na HBO Max

Rod smoka sezon 2 premiera na HBO Max

zdj. HBO