Będzie czwarty sezon Fargo! Chris Rock z główną rolą

Stacja FX zamówiła czwarty sezon serialu Fargo. W głównego bohatera nowego sezonu wcieli się Chris Rock. Udostępniono już pierwszy oficjalny opis fabuły. Sprawdźcie sami.

1950 rok, koniec dwóch wielkich amerykańskich migracji: południowych Europejczyków z krajów takich jak Włochy – którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych na przełomie ubiegłego wieku i osiedlili się w północnych miastach, takich jak Nowy Jork, Chicago – i Afroamerykanów – którzy licznie opuścili południowe tereny, by uciec przed Jimem Crowem, i przenieśli się do tych samych miast – doprowadza do zderzenia dwóch obcych sobie kultur, walczących o swój amerykański sen. W Kansas City w stanie Missouri dwa syndykaty kryminalne naruszają pokój. Jeden Włoch, jeden Afroamerykanin. Razem kontrolują nielegalne biznesy – wyzysk, korupcję i handel narkotykami. To także historia Ameryki. Aby zapewnić pokój, przywódcy obu rodzin postanawiają przekazać sobie najstarszych synów.

Chris Rock zagra głowę rodziny afroamerykańskiego gangu – mężczyznę, który musiał oddać swojego najstarszego syna wrogowi i musi przygarnąć potomka swojego największego przeciwnika.

W roli showrunnera nowego sezonu powróci twórca serialu Noah Hawley. Warren Littlefield, John Cameron, Joel i Ethan Coen powrócą jako producenci wykonawczy serialu.

źródło: Comingsoon.net / zdj. Paramount Pictures