Będzie czwarty sezon serialu „Snowpiercer”

Jeszcze przed premierą trzeciego sezonu serialu „Snowpiercer” stacja TNT zdecydowała o stworzeniu czwartej serii.

Prace na planie trzeciego sezonu „Snowpiercer” dobiegają dopiero końca, ale już teraz wiemy, że produkcja bazująca na popularnym komisie zostanie przedłużona na czwartą serię. Przedstawiciele TNT są zadowoleni z poziomu serialu oraz jego oglądalności, dlatego zdecydowali się na jego kontynuowanie. Tak przedłużenie serialu o kolejny sezon skomentował Sam Linsky, szef oryginalnych treści produkowanych przez TNT:

„Snowpiercer” to dla nas niezwykle udana seria, która nadal pobudza wyobraźnię widzów, powiększa swoją widownię i utrzymuje wysoką oglądalność.

Trzeci sezon „Snowpiercer” pojawi się na małym ekranie jesienią tego roku. Możemy zakładać, że przy szybkim tempie realizacji, jaki stacja TNT wyznaczyła serialowi przy dotychczasowych sezonach, czwarty sezon pojawi się jeszcze w 2022 roku.

W trzecim sezonie zobaczymy, jak Layton (Diggs) i jego najbliżsi zwolennicy wyruszają w poszukiwaniu Melanie (Connelly) i ciepłego miejsca do założenia nowej osady. Tymczasem na pokładzie Snowpiercer, Wilford (Sean Bean) konsoliduje swoją władzę, której zagrażają tajni sojusznicy Laytona, ukryci w pociągu.

źródło: variety.com / zdj. TNT