Będzie drugi sezon serialu Tabu. Wiemy, kiedy ruszą zdjęcia

Twórca serialu Tabu potwierdził w jednym z ostatnich wywiadów, że serial otrzyma drugi sezon i zdradził, kiedy mogą wystartować prace na planie. Poznajcie szczegóły.

Steven Knight w wywiadzie z serwisem Collider zdradził, że prace na planie drugiego sezonu serialu Tabu, w którym główną rolę gra Tom Hardy, wystartują pod koniec bieżącego roku lub na początku przyszłego. Nowa seria tak samo, jak poprzednia ma liczyć osiem odcinków. Twórca serialu potwierdził również, że serial zakończy się na trzecim sezonie.

Głównym bohaterem serialu jest James Keziah Delaney, który w 1814 roku powraca z Afryki do Londynu, aby zająć się rodzinnym interesem po śmierci ojca i zemścić się na ludziach odpowiedzialnych za jego śmierć. Okazuje się jednak, że prowadzenie firmy nie jest takie łatwe, a James ma wielu wrogów, w tym członków Kompanii Wschodnioindyjskiej, która chce przejąć rodzinny interes bohatera.

Data premiery drugiego sezonu nie została jeszcze ujawniona, ale możemy oczekiwać, że serial powróci na antenę BBC One z nowymi odcinkami pod koniec 2020 roku lub na początku 2021.

źródło: Collider.com / zdj. BBC One