Będzie drugi sezon serialu „Wychowane przez wilki” od Ridleya Scotta

Platforma HBO Max oficjalnie ogłosiła, że serial „Wychowane przez wilki” stworzony między innymi przez Ridleya Scotta doczeka się drugiego sezonu. Jeszcze przed zakończeniem pierwszej serii najnowsza produkcja platformy otrzymała zamówienie na kolejne odcinki.

Decyzja o przedłużeniu serialu „Wychowane przez wilki” na drugi sezon podyktowana jest dobrą oglądalnością. Przedstawiciele platformy HBO Max nie ujawnili dokładnych wyników, ale przyznali, że ​​w drugim tygodniu po premierze widownia serialu wzrosła o prawie 50%.

Serial „Raised by Wolves” koncentruje się na dwóch androidach, których zadaniem jest wychowywanie ludzkich dzieci na tajemniczej planecie. Kiedy kolonia zaczyna się rozrastać, pojawiają się napięcia religijne, które mogą doprowadzić do wielkiego buntu.

Aktualnie widzowie czekają na premierę szóstego i siódmego odcinka, które będą miały premierę 18 września na platformie HBO GO. Na pierwszy sezon złoży się w sumie 10 epizodów. W rolach głównych w serialu występują Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Niamh Algar, Jordan Loughran, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Ivy Wong i Travis Fimmel.

źródło: deadline.com / zdj. HBO MAX