Będzie kolejny serial w świecie „The Boys”! Nowy spin-off zabierze nas do Meksyku!

Serialowe uniwersum „The Boys” powiększy się o kolejny spin-off. Po sukcesie serialu „Pokolenie V” włodarze serwisu Prime Video przymierzają się do kolejnej produkcji mającej rozwinąć świat Rzeźnika i Ojczyznosława.

Będzie drugi spin-off serialu „The Boys”. Amazon przeniesie akcje do Meksyku

Amazon znalazł swoje pierwsze uniwersum z prawdziwego zdarzenia. Odnoszący sukcesy serial „The Boys” staje się źródłem kolejnych spin-offów. Po tym, jak widzowie dobrze przyjęli pierwszą z aktorskich produkcji osadzonych w tym świecie platforma Prime Video zamierza kuć żelazo, póki gorące i zdecydowała się na stworzenie kolejnego serialu. Trwają prace nad nowym spin-offem, którego akcja ma się rozgrywać w Meksyku. Dokładniejsze szczegóły na temat fabuły pozostają tajemnicą, ale scenariusz ma napisać Gareth Dunnet-Alcocer pracujący ostatnio nad tekstem do superbohaterskiej produkcji „Blue Beetle” z Xolo Maridueñą w roli głównej.

Jak producent wykonawczy nad serialem będzie czuwał twórca „The Boys”, czyli Erik Kripke. Co jednak najważniejsze, w projekt są zaangażowani też Diego Luna i Gael Garcia Bernal. Aktorzy na razie czuwają nad serialem jako producenci wykonawczy, ale mówi się, że ostatecznie mogą zaangażować się w projekt również jako jego gwiazdy.

Będzie to trzeci aktorski serial, którego akcja rozgrywa się w świecie „The Boys”. Niedawno zakończyła się emisja serialu „Pokolenie V”, który otrzymał już zamówienie na drugi sezon. W przyszłym roku mamy natomiast doczekać się w końcu czwartej serii „The Boys”. Na platformie Prime Video pojawił się też animowany spin-off „The Boys Presents: Diabolical” w formie antologii. Produkcja składała się z ośmiu niezależnych historii, w których aktorzy z „The Boys” wrócili do swoich ról z głównej serii. 

zdj. Prime Video