Będzie nowy „Frasier”. Serial trafi do oferty Paramount+

Wygląda na to, że po latach oczekiwania „Frasier” w końcu doczeka się drugiego życia. Włodarze stacji Paramount+ oficjalnie złożyli zamówienie na realizację nowej serii. 

Do kultowej roli Frasiera Crane'a powróci w nowym serialu Kelsey Grammer. Aktor od lat zabiegał o powrót serii, ale główną przeszkodą były do tej pory kwestie finansowe. Poza odegraniem głównej roli, Grammer będzie też producentem wykonawczym projektu, obok scenarzystów Chrisa Harrisa i Joego Cristalli. 

O nowym sezonie „Frasiera”, Grammer wypowiedział się w oficjalnym oświadczeniu:

Spędziwszy na planie Paramountu ponad dwadzieścia lat mojego kreatywnego życia, zarówno jako producent i aktor, chciałbym pogratulować Paramount+ ich debiutu w świecie streamingu. Z radością wyczekuję możliwości podzielenia się kolejnym rozdziałem trwającej podróży Doktora Frasiera Crane'a. 

Frasier” pozostaje jednym z najpopularniejszych sitcomów w historii. Na przestrzeni 11 sezonów, twórcy i aktorzy występujący serialu odebrali łącznie aż 37 statuetek Emmy. W głównych rolach, poza Grammerem, wystąpili też David Hyde Pierce, Jane Leeves, John Mahoney i Peri Gilpin.

źródło: Coming Soon / zdj. NBC