Będzie siódma część horroru „Krzyk”. Zmiana na stołku reżyserskim

Krzyk” usłyszymy po raz siódmy. Wskazuje na to nowy raport świadczący o tym, że kolejna odsłona horrorowej franczyzy jest już w fazie rozwoju. Choć Paramount (dystrybutor) i Spyglass (producent) nie zapowiedzieli jeszcze projektu, najnowsze doniesienia sugerują, że sukces ostatnich dwóch części będzie kontynuowany.

Ghostface zaatakuje po raz siódmy. Będzie kolejna odsłona serii „Krzyk

Kultowy cykl grozy po 11-letniej przerwie do życia przywrócili Matt Bettinelli-OlpinTyler Gillett (reżyserzy) wraz z Jamesem Vanderbiltem i Guy'em Busickiem (scenarzyści). Dwie ostatnie odsłony franczyzy wydane kolejno w 2022 i 2023 roku okazały się sukcesami komercyjnymi i krytycznymi, wobec czego trudno dziwić się jeszcze jednej ekranowej wizycie Ghostface'a

Z komunikatem o siódmym „Krzyku” wiąże się jeszcze jedna niepotwierdzona informacja. Chodzi tu mianowicie o zmianę na stołku reżyserskim. Z przyczyn harmonogramowych z projektem rozstać się ma wspomniany duet Bettinelli-Olpin i Gillet. Ich stanowisko ma trafić do Christophera Landona, reżysera horrorów znanego z takich tytułów jak „Śmierć nadejdzie dziś” czy „Piękna i rzeźnik”.

Sprawdź też: Czy to będzie najstraszniejsza interpretacja Draculi? Zapowiedź horroru „Demeter: Przebudzenie zła”

Źródło: Bloody Disgusting / Zdj. Paramount