Będzie wielki powrót? Johnny Depp chętnie zagra w nowych „Piratach z Karaibów”!

Na linii Disney — Johnny Depp w ostatnich tygodniach wiele się zmieniło. Wygląda na to, że obie strony są już zainteresowane wznowieniem współpracy, która ma zaowocować ponowną wizytą Jacka Sparrowa na ekranie!

Johnny Depp i Disney zaczynają zaloty. Czy będzie wielki powrót do Piratów z Karaibów”?

Od miesięcy spekuluje się na temat ewentualnego powrotu Johnny'ego Deppa do świata „Piratów z Karaibów”. Po tym, jak aktor wygrał głośny proces ze swoją byłą żoną zarówno widzowie, jak i specjaliści z branży filmowej zaczęli zastanawiać się, czy Depp ma jeszcze szansę na ponowne zagranie w dochodowej franczyzie Disneya. Od początku głosy specjalistów zapowiadały, że istnieje spora szansa, że do takiego powrotu faktycznie dojdzie i wygląda na to, że wszystko zmierza właśnie ku ponownemu nawiązaniu współpracy Disneya z Deppem.

Na początku czerwca jedno The New York Times przekonywał w swoim artykule, że Sean Bailey pełniący od 2010 roku jedno z kluczowych stanowisk w Disneyu pozornie otworzył drzwi do powrotu Deppa w kolejnej części „Piratów z Karaibów”. Kilka tygodni po tym doniesieniu pojawiła się nieoficjalna odpowiedź z obozu samego gwiazdora. Jedno ze źródeł magazynu People związane z Deppem przekonuje, że Johnny Depp nie wyklucza powrotu do Disneya. Według informatora aktor który wcześniej twierdził, że czuje się zdradzony przez firmę, inaczej patrzy już na swój ewentualny powrót do miliardowej franczyzy. „Wszystko jest możliwe” — zapewniło źródło zbliżone do Deppa. „Jeśli to będzie właściwy projekt, to on to zrobi” — dodał informator.

Sprawdź też: Aż 11 serialowych i filmowych premier na cały tydzień! Przed nami wielkie hity.

Podczas przesłuchania w trakcie procesu z ubiegłego roku Depp stwierdził, że nic nie skłoni go do ponownej współpracy z Disneyem, ale z najnowszych doniesień wynika, że nastawienie aktora uległo zmianie i odczucia gwiazdora względem wytwórni złagodniały. Przez ostatnie lata Disney równolegle pracował nad dwoma filmami ze świata „Piratów z Karaibów. Jeden z nich miał być produkcją, w której pojawi się Margot Robbie, a drugi skupić się na innych postaciach. Kilka miesięcy temu Jerry Bruckheimer ujawnił, że projekt z Robbie stracił status priorytetowego i studio skupia się aktualnie na pierwszym z pomysłów. Nie wiemy jednak, czy jego scenariusz zakłada powrót Deppa do franczyzy.

źródło: people.com / zdj. Tuukka Jantti / Depositphotos.com