Bella Ramsey zamienia się w Ellie z drugiej części „The Last of Us”. Nowe zdjęcia z planu

Ekipa drugiego sezonu serialu „The Last of Us” nieustannie pracuje na planie w kanadyjskim Vancouver, a najnowsza porcja zdjęć zza kulis pozwala nam zobaczyć wspólną wyprawę dwóch głównych bohaterek nowych odcinków. Fani gry zauważą na nowych materiałach kilka znajomych elementów. Jeśli cały czas nie macie jeszcze pojęcia o tym, jak potoczy się historia w drugiej serii, to uważajcie na SPOILERy.

Nowe zdjęcia z planu drugiego sezonu „The Last of Us”

Nowa seria będzie kontynuowała przygody Joela i Ellie, ale jeśli graliście w drugą część gry, to doskonale zdajecie sobie sprawę, że – uwaga na SPOILERY – w pierwsze skrzypce w dalszej historii będzie odgrywała Ellie, która wyruszy na brutalną krucjatę, chcąc zemścić się na zabójcach Joela. W wyprawie przez pewien czas będzie towarzyszyła jej partnerka Dina grana w drugim sezonie przez Isabelę Merced.

Z najnowszych zdjęć z planu możemy zakładać, że ekipa pracuje aktualnie nad kręceniem scen rozgrywających się na chwilę po tym, jak bohaterki przybywają do Seattle w poszukiwaniu Abby (Kaitlyn Dever) i jej sojuszników, którzy dokonali brutalnego ataku na Joela i jego brata. Na zdjęciach widzimy też, że Bella Ramsey pojawiła się na planie w szarej bluzie, którą Ellie nosiła w drugiej grze. Mamy też potwierdzenie, że serialowa Ellie również będzie miała na ramieniu tatuaż znany graczom z pierwowzoru.

W obsadzie drugiego sezonu meldują się także: Gabriela Luna jako Tommy i Rutina Wesley jako Maria wracający do ról z pierwszej serii. Do nowych twarzy dołączają natomiast: Young Mazino jako Jesse, Ariela Barer jako Mel, Tati Gabrielle jako Nora, Spencer Lord jako Owen i Danny Ramirez jako Manny. Gościnnie pojawi się także Catherine O'Hara

zdj. HBO