Ben Affleck komentuje zapowiedź reżyserskiej „Ligi Sprawiedliwości” [wideo]

W nowo opublikowanym nagraniu Ben Affleck, który w widowiskach DCEU wcielił się w rolę styranego życiem Bruce'a Wayne'a vel Batmana, skomentował ostatnie rewelacje ogłoszone przez Zacka Snydera. Jeżeli jakimś cudem jeszcze nie słyszeliście, doczekamy się osławionej reżyserskiej wersji „Ligi Sprawiedliwości”. Rzucie okiem poniżej by dowiedzieć się, co aktor miał do powiedzenia.

Snyder przekazał informację o premierze reżyserskiej wersji „Ligi Sprawiedliwości” podczas specjalnego spotkania z fanami, do którego doszło po pokazie „Człowieka ze stali”. Po tym jak reżyser zapowiedział, że obejrzy i skomentuje wspólnie z widami swój pierwszy film o przygodach Supermana, w sieci pojawiły się doniesienia, że obok komentarza do samego filmu, Snyder może mieć inną niespodziankę dla swoich fanów. Mówiło się, że podczas transmisji, reżyser ogłosi oficjalną premierę swojej wersji „Ligi Sprawiedliwości”. Przecieki ze studia Warner Bros. okazały się prawdziwe i na zakończenie rozmowy z fanami oraz wcielającym się w Supermana Henrym Cavillem, który również brał udział we wspominaniu pracy nad „Człowiekiem ze stali” reżyser zaprezentował na ekranie oficjalny plakat ogłaszający premierę pierwotnej wersji „Ligi Sprawiedliwości”.

Z kolei Ben Affleck skomentował najnowsze doniesienia za pośrednictwem programu Kevina Smitha, „FatMan Beyond”. Aktor zarejestrował skierowaną do fanów wiadomość, która pojawiła się na Instagramie Smitha:

(...) cieszę się bardzo, że Zack otrzymał szansę na pełne zrealizowanie swojej wizji. Myślę, że to wspaniała sprawa i nie mogę się doczekać, aż fani zobaczą efekt. Chciałbym też podziękować fanom, bo to ich entuzjazmowi i ich pasji zawdzięczamy tę decyzję. Bez pomocy i wsparcia fanów, nic by się nie udało. Uwielbiam Zacka, uwielbiam tę wersję filmu i nie mogę się doczekać, aż ją zobaczycie. 

źródło: Comicbook.com / zdj. Warner Bros.