Ben Affleck rapuje o pączkach, a Victoria Beckham znowu próbuje być szczera. Najlepsze reklamy z Super Bowl

Jak co roku Super Bowl przyniósł nam sporą porcję nowych zapowiedzi i zwiastunów do wyczekiwanych produkcji ze świata kina i seriali. Swoje premiery na największej sportowej imprezie świata promowały przede wszystkim wytwórnie Disney i Universal Pictures. Nie zabrakło też reklam innych popularnych produktów i usług promowanych przez największe gwiazdy Hollywood. Zobaczcie najciekawsze spoty i reklamy przygotowane na Super Bowl.

Filmowe zapowiedzi z okazji Super Bowl

Disney wykorzystał Super Bowl do pokazania pierwszego zwiastuna filmu „Deadpool i Wolverine”, jedynego superbohaterskiego widowiska Marvela przygotowanego na ten rok oraz do zaprezentowania pełnej zapowiedzi „Królestwa Planety Małp”, filmu mającego rozpocząć nową trylogię w kultowym świecie, którego ekranowe początki sięgają 1968 roku. Wytwórnia Universal Pictures postawiła na promowanie dwóch głośnych premier: musicalu „Wicked” z Cynthią Erivo i Arianą Grande w głównych rolach, a także Twisters, kontynuacji katastroficznego klasyka z 1996 roku. W nowej produkcji główne role zagrali Glen Powell oraz Daisy Edgar-Jones.

Wytwórnia dorzuciła do tego nowe spoty Monkey Mana i Kaskadera z Ryanem Goslingiem i Emily Blunt. W obozie Paramount Pictures postawiono na nowe spoty filmów IF i Ciche miejsce: Dzień pierwszy.

Benn Affleck królem pączków. Beckhamowie znowu mają problemy ze szczerością

Wśród spotów reklamowych pojawiły się natomiast te z udziałem takich gwiazd małego i dużego ekranu jak: Jennifer Aniston, Jenna Ortega, Chris Pratt, Addison Rae, Ben Affleck, Jason Momoa, Vince Vaughn, Christopher Walken, czy Anthony Hopkins. Do reklamy ponownie zaciągnięta została także Aubrey Plaza. Gwiazda drugiego sezonu Białego lotosu”, którą w tym roku zobaczymy w nowej produkcji Marvela, promowała podczas Super Bowl popularny napój MTN Dew.

Jednymi z najpopularniejszych reklam okazały się te z udziałem Benna Afflecka, który ponownie stał się twarzą restauracji Dunkin’ Donuts specjalizującej się w sprzedaży pączków, ciastek i kawy. Aktor reklamował sieć już w zeszłym roku podczas Super Bowl, a w tym roku doczekał się nawet dwóch spotów. W jednym z nich towarzyszy mu żona Jennifer Lopez oraz przyjaciel Matt Damon.

W reklamie Uber Eats wystąpili z kolei David i Victoria Beckhamowie. Para ponownie próbuje komercjalizować viralowy fragment dokumentu Netfliksa, w którym Victoria opowiadała o swoim dzieciństwie i stwierdziła, że podobnie jak jej mąż pochodziła z klasy robotniczej. Słowa te szybko skontrował sam David, który poprosił żonę, aby była szczera i zapytał, jakim samochodem ojciec odwoził ją do szkoły. Victoria po chwili niechętnie odpowiedziała, że w latach 80. ubiegłego wieku jej ojciec miał Rolls Royce’a. Od tego czasu Beckhamowie wypuścili serię koszulek i innych gadżetów z cytatami z tej wymiany zdań.

.

 

 

 

zdj.