Ben Affleck ujawnia co myśli o Pattinsonie w roli Batmana

Ben Affleck niedawno zdradził, dlaczego zrezygnował z roli Batmana. W najnowszym wywiadzie aktor zdecydował się z kolei podzielić opinią dotyczącą najnowszej inkarnacji Człowieka-Nietoperza. Oto co Affleck miał do powiedzenia o angażu Roberta Pattinsona.

47-letni aktor zapatruje się na nową wersję Batmana z dużą dozą optymizmu. W rozmowie z dziennikarzami, Affleck nie szczędził Pattinsonowi komplementów:

Myślę, że Robert to naprawdę wspaniały aktor. I poradzi sobie wspaniale.

W kolejnej części wywiadu, aktor nawiązał z kolei do ostatniego wyznania, że do odrzucenia roli Batmana zmusiły go problemy z alkoholem:

Film zasługuje, by zrobił go ktoś, kto dałby się za to zabić i nie może się tego doczekać. Tym kimś nie byłem wówczas ja, wiec zdecydowałem się odpuścić.

Ostatnio do sieci trafiło kilka nowych zdjęć z planu powstającego obecnie „The Batman” w reżyserii Matta Reeves'a. Jeśli jakimś cudem nie mieliście jeszcze okazji rzucić na nie okiem, to znajdziecie je pod tym adresem.

Całego wywiadu możecie posłuchać poniżej:

W obsadzie nowego Batmana są: Robert Pattinson jako Batman/ Bruce Wayne, Zoë Kravitz jako Selina Kyle, Paul Dano jako Edward Nashton, Jeffrey Wright jako policjant James Gordon, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako prokurator z Gotham Gil Colson, Jayme Lawson jako kandydująca na burmistrza Bella Reál, Andy Serkis jako Alfred i Colin Farrell jako Oswald Cobblepot.

Film ma być prawdziwą historią kryminalną i skoncentrować się na sprawie morderstw, które próbuje rozwiązać Mroczny Rycerz. Podczas tropienia mordercy Batman będzie trafiał na kolejne ślady, które mają prowadzić go do jego najpopularniejszych przeciwników. Solowy „The Batman” zawita do kin 25 czerwca 2021 roku.

źródło: IOL.com / zdj. Warner Bros.