Ben Affleck wyciska na planie „Batman v Superman”

Zack Snyder postanowił opublikować w sieci kolejny materiał ze swoich poprzednich filmów. Tym razem reżyser nie próbuje promować swojej wersji „Ligi Sprawiedliwości”, a prawdopodobnie nawiązuje do krążącym po sieci „push-up challenge”. W odpowiedzi na zachęte do zachowania kondycji w dobie koronawirusa Snyder pokazał fanom Bena Afflecka robiącego pompki na planie „Batman v Superman”. 

Ben Affleck zadebiutował jako Batman właśnie w „Świcie sprawiedliwości”, quasi-kontynuacji „Człowieka ze stali”. W nowym wglądzie za kulisy widzimy, jak aktor pompuje w pełnym rynsztunku Mrocznego Rycerza. Rzućcie okiem poniżej. 

VERO: Zack Snyder shares video of Ben Affleck doing push-ups on set of Batman V Superman from r/DC_Cinematic

W ostatnich miesiącach sprawa pokazania światu pierwotnej wersji „Ligi Sprawiedliwości” nieco umilkła i cały czas nie mamy nawet pewności, czy kiedykolwiek będzie nam dane w ogóle ją zobaczyć. Sprawa „Snyder Cut” wydaje się jeszcze bardziej skomplikowana w obliczu ostatniego kryzysu branży filmowej, który wywołała epidemia koronawirusa. Obecnie studio Warner Bros.mogące doprowadzić do wypuszczenia „Snyder Cut” będzie miało na głowie znacznie pilniejsze sprawy, niż reżyserska wersja filmu, który okazał się finansową klapą. Zobaczcie ostatnie fotki, którymi Snyder podzielił się niedawno z fanami.  

Źrodło: Heroichollywood.com / zdj. Warner Bros.