Benedict Cumberbatch wraca do seriali i znowu da popis aktorstwa?

Netflix szykuje nowy serial, w którym na mały ekran powróci Benedict Cumberbatch. Produkcja opowie historię zdesperowanego ojca szukającego syna, który zaginał w Nowym Jorku. Zobaczcie, jak zapowiada się produkcja zatytułowana „Eric”.

Benedict Cumberbatch w nowym serialu. Szykuje się świetny dramat od Netfliksa

Serial zapowiadany jest jako wzruszający thriller osadzony w Nowym Jorku lat 80. Produkcja stworzona przez Abi Morgan, opowiada historię ojca desperacko poszukującego swojego dziewięcioletniego syna, który zaginął w drodze do szkoły. Vincent, znany nowojorski lalkarz oraz twórca popularnego programu telewizyjnego dla dzieci „Good Day Sunshine”, nie może pogodzić się z utratą syna Edgara oraz stopniowo popada w coraz głębszą rozpacz.

Sprawdź też: Ile w Polsce będą kosztowały pakiety Max? Podwyżka jest nieunikniona.

Przepełniony nienawiścią do siebie i poczuciem winy, postanawia ożywić w telewizji niebieską lalkę potwora o imieniu ERIC z rysunków syna, przekonany, że dzięki temu Edgar wróci do domu. Gdy destruktywne zachowanie Vincenta doprowadza do konfliktów z rodziną, współpracownikami i śledczymi próbującymi mu pomóc, to właśnie Eric, ułuda konieczności, staje się jego jedynym sprzymierzeńcem w dążeniu do odzyskania dziecka.

Cumberbatch znany serialowym widzom z takich produkcji jak Sherlock czy Patrick Melrose jest także jednym z producentów nowej produkcji Netfliksa. W głównych rolach w serialu występują również: Gaby Hoffman, McKinley Belcher III, Dan Fogler i Phoebe Nicholls. Na serial Eric złoży się 6 odcinków. Wszystkie z nich trafią do widzów serwisu Netflix już 30 maja.

Eric seral Netflix

Eric seral Netflix

Eric seral Netflix

Eric seral Netflix

Eric seral Netflix

Eric seral Netflix

zdj. Netflix