Berlin szykuje wielki skok! Netflix pokazał zwiastun spin-offu „Domu z papieru”

Jeszcze w tym roku wyruszymy w kolejną przygodę z jednym z najpopularniejszych bohaterów „Domu z papieru”. Netflix pokazał właśnie zwiastun serialu „Berlin”, w którym poznamy historię tytułowego bohatera granego w hiszpańskim hicie przez Pedro Alonso.

To prequel „Domu z papieru”. Zwiastun serialuBerlin” od platformy Netflix

Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą – kradzież wielkiej fortuny. To one sprawiają, że Berlin przeżywa swoje najlepsze lata – czasy, w których nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy. To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów.

Serial „Berlin” trafi do widzów serwisu Netflix już 29 grudnia. Na debiutancki sezon złoży się 8 odcinków. Jako scenarzyści nad projektem pracowali David Oliva, David Barrocal, Esther Martinez Lobato i Álex Pina, czyli twórca „Domu z papieru”.

zdj. Netflix