„Biały Tygrys” – zwiastun nowego filmu Netfliksa

Netflix zaprezentował zwiastun swojego nowego filmu wyprodukowanego w Indiach. Zobaczcie, jak zapowiada się Biały Tygrys”.

Film jest adaptacją bestsellerowej powieści Aravinda Adigi opowiadającej o młodym mężczyźnie próbującym wyrwać się z biedy i zbudować swoje własne imperium. Reżyserem i scenarzystą produkcji jest Ramin Bahrani. Wśród producentów znaleźli się natomiast Mukul Deora, Ava DuVernay i Priyanka Chopra.

W głównych rolach zagrali Adarsh ​​Gourav, Priyanka Chopra-Jonas, Rajkummar Rao, Mahesh Manjrekar i Vijay Maurya. Premierę „Białego Tygrysa” zapowiedziano na 22 stycznia 2021 roku.

Nasz młody bohater, przebiegły i ambitny, zostaje kierowcą Ashoka (Rajkummar Rao) i Pinky (Priyanka Chopra Jonas), którzy właśnie wrócili z Ameryki. Społeczeństwo nauczyło Balrama tylko jednego — jak służyć innym — więc staje się niezastąpionym sługą swoich bogatych panów. Jednak pewnego wieczora zdaje sobie sprawę, że jest tylko narzędziem w nieczystej grze. Ryzykując utratą wszystkiego, co udało mu się zdobyć, Balram buntuje się przeciwko nieuczciwemu i nierównemu systemowi, by powstać z kolan i stać się nowym rodzajem pana.

zdj. Netflix