Ten film był wielką klapą w kinach. Warner już za chwilę pokaże go na HBO Max!

W listopadzie Warner wprowadzi do streamingu jedną ze swoich ostatnich kinowych premier. Debiutujący w sierpniu „Blue Beetle” był wielką klapą i niedługo będzie można oglądać go na platformie HBO Max.

Blue Beetle” za moment trafi na HBO Max. Kiedy premiera w Polsce?

W sierpniu do kin trafiła kolejna superbohaterska produkcja DC Comics. Nowy film „Blue Beetle” będący kolejną produkcją z komiksowego świata Warnera okazał się gigantyczną klapą i przeszedł przez kina wręcz niezauważony przez ogromną rzeszę widzów. Z biletów zebrano na całym świecie zaledwie 124,8 mln dolarów, co jest najsłabszym wynikiem tego roku jeśli chodzi o superbohaterskie produkcje. Lepiej wypadł nawet określany mianem wielkiej wpadki film „Shazam! Gniew Bogów”, który na koniec pobyty w kinach miał 133 mln dolarów.

Sprawdź też: Tylu głośnych premier na Netflix, Disney+ i Apple TV+ jeszcze nie było. Co obejrzeć w tym tygodniu?

Co jednak ciekawe, wpadka na dużym ekranie nie sprawiła wcale, że studio chciało jak najszybciej wprowadzić film do streamingu. W ostatnich miesiącach bardzo szybko do HBO Max trafiały zarówno „Flash” (po 70 dniach), jak i wspomniany już film o Shazamie (67 dni). Jeszcze wcześniej w ekspresowym wręcz tempie do streamingu trafił „Czarny Adam” (56 dni).

Tymczasem „Blue Beetle” pojawi się w serwisie HBO Max dopiero 17 listopada. To oznacza, że do tego czasu od premiery kinowej upłynie dokładnie 85 dni. Do tego czasu film dostępny jest w cyfrowej dystrybucji w serwisach VOD, gdzie możecie go wypożyczyć lub wykupić na stałe.

zdj. Lacey Barton / depositphotos