„Bo się boi” z jeszcze jednym zwiastunem. Wstąpcie w najnowszy koszmar twórcy „Midsommar”

Studio A24 wrzuciło do sieci drugi pełny zwiastun dreszczowca „Bo się boi”, którego reżyserem jest Ari Aster, twórca takich horrorów jak „Midsommar” i „Dziedzictwo. Hereditary”. Zerknijcie, jak zapowiada się nadchodząca jeszcze w tym miesiącu produkcja, w którą główną rolę gra Joaquin Phoenix.

Bo się boi” to pełna czarnego humoru opowieść o człowieku, który panicznie boi się wszystkiego. Telefon od matki zmusza go jednak do wyruszenia w epicką podróż. Ta okaże się wspaniałą przygodą, dzięki której otrzyma on szansę, by pokonać swe najgłębiej skrywane lęki. Śmiały i wymykający się konwencjom miks horroru i czarnej komedii określany jest mianem widowiskowej filmowej odysei.

Sprawdź też: Podróż do wnętrza głowy znerwicowanego mężczyzny. Posłuchajcie muzyki z filmu „Bo się boi” Ariego Astera

Aster nakręcił film na podstawie własnego scenariusza. Na stanowisku producenckim twórcę wspierał jego stały współpracownik Lars Knudsen („Wiking”). Obok Phoenixa obsadę komedio-horroru tworzą również m.in. Nathan Lane („Klatka dla ptaków”), Amy Ryan („Biuro”), Kylie Rogers („Yellowstone”), Hayley Squires („Ja, Daniel Blake”) i Denis Ménochet („Bękarty wojny”).

W naszym kraju film zobaczymy równolegle z premierą amerykańską, czyli już 21 kwietnia.

Zdj. A24