Bob Odenkirk dołącza do obsady serialu „Misiek”. Jego bohatera zobaczymy w 2. sezonie

Bob Odenkirk odnalazł kolejny aktorski projekt. Gwiazdor „Zadzwoń do Saula” pojawi się w debiutującym już wkrótce, drugim sezonie serialu „Misiek” opowiadającego historię młodego szefa kuchni granego przez Jeremy'ego Allena White'a.

Bob Odenkirk z kolejną rolą w serialu. Z „Zadzwoń do Saula” do „Miśka

Głównym bohaterem „Miśka” jest CarmenCarmyBerzatto (Jeremy Allen White), młody szef kuchni ze świata wykwintnych restauracji, który po bolesnym odejściu jednego z członków rodziny wraca do Chicago, by prowadzić rodzinny bar z kanapkami – The Original Beef of Chicagoland. Carmy zderza się z rzeczywistością tak odmienną od tego, do czego przywykł, i stara się odnaleźć w prowadzeniu małej firmy, czego nie ułatwiają mu wrodzony upór, oporna obsługa kuchni oraz napięte relacje rodzinne. A wszystko to dzieje się w cieniu straty brata, który popełnił samobójstwo. W drugim sezonie zobaczymy, jak bohaterowie próbują założyć nową restaurację i muszą przy tym mierzyć się z gentryfikacją obszaru River North w Chicago.

Sprawdź też: Michael Fassbender podejmuje się niemożliwego. „Pierwszy gol” Taiki Waititiego w końcu dostał zwiastun

O zaangażowaniu do serialu Boba Odenkirka wspomniano właśnie na łamach serwisu Variety. W raporcie czytamy, że aktor wystąpił w serialu w charakterze gościnnym. Żadne dalsze informacje o jego postaci nie zostały jednak jeszcze wyjawione. O sprawie nie wypowiedzieli się też przedstawiciele Odenkirka. W obsadzie serialu, poza White'em i Odenkirkiem, są też Ayo Edebiri, Ebon Moss-Bachrach, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Edwin Lee Gibson, Corey Hendrix, Matty Matheson, Richard Esteras i Jose M. Cervantes

Przypomnijmy, że „Misiek” powróci na platformę Hulu z drugim sezonem już w czerwcu. W Polsce serial emitowany jest w serwisie Disney+.

Źródło: Variety / zdj. AMC