Bobby Cannavale dopełnia obsadę serialu „Dziewięcioro nieznajomych”

Platforma Hulu znalazła ostatniego członka głównej obsady swojego nowego serialu „Dziewięcioro nieznajomych”. Tytułową dziewiątkę dopełnił Bobby Cannavale.

Serial wyreżyseruje Jonathan Levine odpowiadający ostatnio za komedię „Niedobrani” z Charlize Theron i Sethem Rogenem w rolach głównych. Wcześniej Levine  pracował przy filmach „Wiecznie żywy”, „The Wackness” i „Wszyscy kochają Mandy Lane”.

Produkcja będzie adaptacją bestselerowej powieści autorstwa Liane Moriarty. W obsadzie serialu są Nicole Kidman, Melissa McCarthy, Michael Shannon, Regina Hall, Manny Jacinto, Tiffany Boone, Luke Evans, Melvin Gregg, Grace Van Patten, Asher Keddie i Samara Weaving. Cannavale wcieli się w bohatera o imieniu Tony.

Historia rozgrywa się w ośrodku odnowy biologicznej, w którym dziewięcioro nieznajomych mieszkańców metropolii szuka ukojenia nerwów i ucieczki od codziennego stresu. Podczas pobytu nad grupą czuwa właścicielka ośrodka Masza (Kidman), kobieta, której zadaniem jest odnowienie zmęczonych umysłów i ciał gości. Tytułowa dziewiątka kuracjuszy nie wie jednak, co tak naprawdę czeka ich w tajemniczym ośrodku.

Pierwotnie premierę „Nine Perfect Strangers” zaplanowano na drugą połowę 2020 roku, ale termin ten nie zostanie najpewniej utrzymany. Za serial odpowiada David E.Kelly, twórca takich produkcji, jak Ally McBeal” czy Mr. Mercedes”.

źródło: hollywoodreporter.com / zdj. Disney