Bogdan Boner wraca na Netflix! Czwarty sezon „Egzorcysty” zobaczymy już za chwilę

Po rocznej przerwie na platformę Netflix wróci popularny polski serial animowany „Bogdan Boner: Egzorcysta”. Tym razem tytułowy bohater otrzyma jednak niecodzienną misję od swoich przełożonych i ruszy w długą oraz niebezpieczną podróż. Jak zapowiada się czwarty sezon? Zobaczcie pierwszą zapowiedź.

Bogdan Boner: Egzorcysta” jeszcze w październiku wróci na Netflix!

Ostatni raz „Egzorcysta” gościł na platformie Netflix w październiku zeszłego roku i właśnie dowiedzieliśmy się, że po dwunastomiesięcznej przerwie powróci do streamingu z nową dawką odcinków. Premiera czwartej serii została zapowiedziana na 31 października. Wygląda jednak na to, że tym razem wrócimy do świata Bogdana Bonera w nieco innej formie. W nowych odcinkach znajdziemy jeden główny motyw przewodni. Okazuje się bowiem, że Boner i jego ekipa udają się do odległych krajów w poszukiwaniu fontanny młodości. Po drodze oczywiście będą walczyli z demonami, duchami i innymi paranormalnymi złolami.

Egzorcysta” zaczynał jako oryginalny serial tworzony dla nieistniejącej już platformy Showmax. Po jej zniknięciu z naszego rynku, prawa przejął Netflix, który udostępnił swoim widzom trzy sezony pierwszego serialu i zajął się tworzeniem jego kontynuacji pod tytułem „Bogdan Boner: Egzorcysta”.

zdj. Netflix