Bohaterowie drugiego sezonu serialu „Sex Education” na plakatach

Netflix pokazał galerię plakatów z bohaterami drugiego sezonu serialu „Sex Education”, w którym główne role zagrali Asa Butterfield, Gillian Anderson i Ncuti Gatwa.

W nowym sezonie Milburn, który sam dość późno zaczął stosować swoją wiedzę w praktyce, musi dla dobra związku z Olą zapanować nad swoim niedawno odkrytym popędem seksualnym. Jednocześnie jego stosunki z Maeve pozostają dość napięte. Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, co zwraca uwagę na potrzebę lepszej edukacji seksualnej wśród uczniów. Natomiast pojawienia się w mieście nowych dzieciaków może zaburzyć dotychczasową hierarchię w szkole.

Przyjaźń Maeve i Aimee jest dużo silniejsza, od kiedy Aimee odłączyła się od poprzedniej paczki znajomych. Eric zauważa, że jego pewność siebie przyciąga nieznany mu dotąd rodzaj atencji. Adam, który jest w szkole wojskowej, wciąż nie umie sobie poradzić z tym, co czuje do Erica. Lily postanawia zrobić sobie przerwę w odkrywaniu swojej seksualności i skupić się na rozwijaniu talentu artystycznego. Zaczyna też przyjaźnić się z Olą. Jackson jest zmuszony bardziej trenować swój mózg niż mięśnie i wciąż musi mierzyć się z presją rodziców. Związek Jean i Jakoba wychodzi na jaw i muszą oni nauczyć się funkcjonować jako nietypowa rodzina. Jean odkrywa też niespodziewaną więź z panią Groff.

Wszystkie odcinki drugiego sezonu zadebiutują na platformie Netflix już 17 stycznia 2020 roku.

sex_education_ver3_xlg-min.jpg

sex_education_ver6_xlg-min.jpg

sex_education_ver9_xlg-min.jpg

sex_education_ver10_xlg-min.jpg

sex_education_ver4_xlg-min.jpg

sex_education_ver5_xlg-min.jpg

sex_education_ver8_xlg-min.jpg

sex_education_ver7_xlg-min.jpg

sex_education_ver11_xlg-min.jpg

źródło: Netflix