To będą hity weekendu: Dwa seriale wróciły na Prime Video z nowymi sezonami!

W ten weekend w streamingu nie  zabraknie serialowych powrotów. Do oferty serwisu Prime Video z nowymi sezonami przybyły dzisiaj dwie popularne produkcje skierowane do widzów szukających poważnych produkcji kryminalnych i nieco lżejszych wrażeń z gatunku science fiction.

Dwa seriale wróciły na Prime Video:Bosch: Dziedzictwo

Rozpoczynający się właśnie weekend możecie spędzić w towarzystwie popularnego detektywa granego przez Titusa Wellivera. Na platformę Amazona wpadł właśnie drugi sezon serialu „Bosch: Dziedzictwo”, w którym oglądamy, jak były policjant z wydziału zabójstw, Harry Bosch, rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu jako prywatny detektyw. W nowej pracy były stóż prawa umiejętnie wykorzystuje swoją błyskotliwość i znajomość prawa do rozwiązywania nowych spraw. W spin-offie popularnej serii pojawią się też Honey „Money” Chandler trzymająca władze w ryzach oraz Maddie Bosch kontynuujący dziedzictwo ojca pracą w policji.

W dniu premiery na platformie Prime Video zameldowały się cztery pierwsze odcinki nowej serii. Kolejne będę pokazywane z tygodniowym odstępem. Na drugi sezon składa się 10 epizodów.

Kolejne przygody w świecie technologii w serialu „Upload

Druga z dzisiejszych nowości na Prime Video to wracający z trzecim sezonem serial „Upload”. Komediowa produkcja osadzona w świecie niedalekiej przyszłości, w którym ludzkie życie zostało na zawsze połączone z nowoczesną technologią, wróciło do widzów z dwoma odcinkami. Następne epizody udostępniane będą co tydzień, a w sumie będzie ich osiem.

W nowej serii ponownie zawitamy do świata Nathana i Nory próbujących poradzić sobie z nową  sytuacją życiową i ich związkiem. Bohaterowie starają się robić wszystko by powstrzymać tajemniczy spisek mający doprowadzić do zagłady całego życia na planecie. Rodzi się więc pytanie o to, czy wreszcie zdołają doprowadzić do likwidacji Freeyond i otrzymać możliwość skupienia się na własnym życiu? A może to tylko kwestia czasu, aż głowa Nathana eksploduje?

zdj. Aleksandar Ilic / Depositphotos