Bracia Russo pokazują reakcję publiczności na najlepszą scenę w MCU

W „Avengers: Endgame” znalazło się wiele momentów, których fani widowisk Marvela nie zapomną z pewnością nigdy. Jednym z nich jest kultowa już scena, w której do świata „post-snapowego” powracają utraceni w finale „Infinity War” bohaterowie. W jednym z ostatnich tweetów bracia Russo podzielili się nagraniem, które zarejestrowali podczas premierowego pokazu filmu w Los Angeles. Zobaczycie (usłyszycie) na nim znakomitą reakcję publiczności na wspomnianą wyżej scenę.

Russo dodają, że ubiegłoroczna premiera wielkiego finału „Avengersów” była jednym z najważniejszych momentów w ich karierze: 

Podzielenie z wami „Endgame'u” w zeszłym roku było jednym z najbardziej ekscytujących i wynagradzających momentów w naszej karierze. DZIĘKUJEMY. Czekamy na dzień, w którym znów będziemy mogli siąść razem w kinie i raz jeszcze podzielić z sobą takie doświadczenia. 

A Wy? Z jakimi reakcjami spotykaliście się podczas swoich seansów „Avengers: Endgame”? Dajcie znać w komentarzach. 

Dodatkowo, Russo zatweetowali też krótkie nagranie, w którym zobaczycie Roberta Downey Jr. zaraz po tym jak zarejestrował słynny moment „I am Iron Man” i zarazem pożegnał się z postacią Tony'ego Starka.

Zobaczcie też:

źródło: Twitter / zdj. Disney