Brat Toma Hollanda wystąpił w usuniętej scenie w „Spider-Mana: Bez drogi do domu”. Zobaczcie nagranie

Parę tygodni przed kinową premierą „Spider-Mana: Bez drogi do domu”, Tom Holland wyjawił, że w jednej ze scen filmu pojawił się jego młodszy brat, Harry. Jego udział został jednak z ostatecznej wersji widowiska wycięty. Teraz w sieci ukazał się krótki materiał BTS, w którym widzimy, jak przedstawiały się przygotowania do tej sceny. 

W opublikowanym w mediach społecznościowych materiale widzimy Harry'ego Hollanda „dyndającego” z sieci po tym jak jego postać usiłowała bezskutecznie zbiec przed Pajączkiem. Według szczątkowych opisów sceny, brat ekranowego Petera Parkera miał wcielić się w rabusia zatrzymanego przez Spider-Mana. O scenie pokrótce wspominał w wywiadach sam Tom Holland.

Obsadziliśmy Harry'ego [w jednej ze scen] i znalazł się na planie. Podchodzę do koordynatora kaskaderów i proszę go o to, żeby powiesił [brata] do góry nogami, gdy będzie planował tę scenę. Kręcimy. Harry wisi do góry nogami i huśta się w przód i w tył. Jak Boga kocham, radzi sobie naprawdę dobrze. A w miarę rozwoju dnia [zdjeciowego] zaczyna zapominać swoich dialogów, a jego oczy wyglądają jakby miały wystrzelić z czaszki.

Źrodło: Comicbook / zdj. Disney