Bruce Willis powróci jako John McClane w finałowej „Szklanej pułapce”?

Najnowsze doniesienia wskazują, że Bruce Willlis może zagrać w jeszcze jednej części kultowej serii „Szklana pułapka”. Do sieci trafiły informacje, jakoby w ramach wytwórni 20th Century Studios odbywały się rozmowy o szóstym filmie cyklu. 

O ożywionych dyskusjach w sprawie kolejnej części „Szklanej pułapki” wypowiedział się dziennikarz Daniel Richtman, mający w dorobku szereg potwierdzonych doniesień castingowych. W ramach swojego profilu na Patreonie, Richtman wyjaśnił pokrótce, że Willis omawia powrót do celebrowanej roli w ramach szóstego filmu. Żadne inne szczegóły nie zostały na ten moment ujawnione. 

Warto przypomnieć, że jeszcze parę lat temu „Szklana pułapka” miała doczekać się pełnometrażowego prequela zatytułowanego „McClane”. Film miał rozgrywać się w ramach dwóch czasów akcji – wczesnych lat osiemdziesiątych (wówczas w młodego McClane'a miał wcielić się młodszy aktor) i współcześnie (z powracającym do roli Willisem). Plany realizacyjne zostały skreślone po tym jak studio 20th Century Fox stało się własnością Disneya. 

Źródło: Comicbook / zdj. Disney