Bryan Cranston w zwiastunie ostatniego sezonu „Your Honor”. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

Stacja Showtime udostępniła nową zapowiedź drugiego, a zarazem ostatniego sezonu serialu dramatycznego pt. „Your Honor”. W tytułowej roli produkcji występuje Bryan Cranston, który skradł serca widzów na całym świecie rolą Heisenberga w hitowym „Breaking Bad”. Rzućcie okiem na zwiastun.

Cranston wciela się w postać Michaela Desiate, szanowanego sędzię z Nowego Orleanu, którego syn wplątuje się w sprawę śmiertelnego potrącenia, po czym ucieka z miejsca wypadku. Aby chronić swojego potomka, protagonista zmuszony jest zanurzyć się w szemrane środowisko, w którym otaczają go liczne kłamstwa i oszustwa.

Sprawdź też: Showtime pokazał zwiastun serialu o małżeństwie dwóch gwiazd muzyki country. W obsadzie Michael Shannon i Jessica Chastain

Oprócz Cranstona obsadę  „Your Honor” tworzą także m.in. Michael Stuhlbarg jako Jimmy Baxter, budzący postrach szef rodziny przestępczej, Hope Davis jako żona Jimmy'ego, Gina i Hunter Doohan jako Adam, syn Michaela Desiate. Produkcja jest amerykańską wersją izraelskiego serialu „Kvodo”. W drugim sezonie „Your Honor” obowiązki showrunnera przejął od Petera Moffata scenarzysta Joey Hartstone („Sprawa idealna”). 

Data premiery finalnego sezonu została wyznaczona na 13 stycznia. Wzorem debiutanckiej serii na całość drugiej złoży się dziesięć odcinków. Wszystkie dotychczasowe epizody możecie obejrzeć za pośrednictwem platformy Canal+online

Zdj. Showtime