Bunt maszyn przełożony. „Połączeni” Lorda i Millera stracili datę premiery

Zaledwie miesiąc przed zapowiedzianą premierą animacji „Połączeni”, wytwórnia Sony Pictures zdecydowała się wykreślić debiut z październikowego kinowego grafiku. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, kwestia nowej daty premiery wciąż pozostaje otwarta, lecz film ma trafić na wielki ekran jeszcze w tym roku.

Connected” będzie kolejnym, po nagrodzonym Oscarem „Spider-Manie Uniwersum”, filmem animowanym wyprodukowanym przez duet Phila Lorda i Chrisa Millera. Animacja opowie o Mitchellach, rodzince z problemami, która wybiera najgorszy możliwy moment, by ruszyć w familijną podróż. Gdy wybucha rewolta robotów i sztucznej inteligencji, Mitchellowie zmuszeni są zacieśnić więzi i współpracować, by wspólnie wykaraskać się z szeregu śmiercionośnych sytuacji

Jak zapowiadają twórcy, film ma być poruszającą i zabawną historią o konieczności pielęgnowania więzi, które budujemy w życiu. Głosów postaciom użyczyli między innymi Danny McBride, Olivia Colman, Maya Rundolph, Abbi Jacobson i Eric Andre. Reżyseruje Mike Rianda.

źródło: Comic Book / zdj. Sony Pictures