„Bupkis” – Pete Davidson, Joe Pesci i… klaun z „Terrifiera” w zwiastunie komediowej autobiografii

Do sieci wypłynął pierwszy zwiastun serialu „Bupkis” będącego komediowym ujęciem życia Pete'a Davidsona. Komika znacie między innymi z „Króla Staten Island” i „Saturday Night Live”. W produkcji pojawiają się też Joe Pesci, Steve Buscemi, Eddie Falco oraz... David Howard Thornton jako Art the Clown, zabójca z dreszczowców „Terrifier”.

Serial szykowany z myślą o platformie Peacock opisywany jest jako „surowa, bezkompromisowa i fabularyzowana wersja codzienności Pete'a Davidsona”. Produkcja ma stanowić miks wyważonego opowiadania i wątków czysto absurdalnych, przefiltrowanych przez punkt widzenia młodego komika, który ten często przedstawia widzom na łamach zarówno autorskich stand-upów, jak i w „Saturday Night Live”.

Scenariusz opracowali Dave Sirus, Judah Miller (współtwórca „Króla Staten Island”) oraz sam Davidson. Lorne Michaels, twórca „SNL” przyłączył się do realizacji jako producent, z ramienia swojej firmy Broadway Video. Joe Pesci wciela się w rolę dziadka Davidsona zaś Edie Falco zagrała matkę komika.

Premiera odbędzie się dokładnie 4 maja tego roku w ramach platformy streamingowej Peacock.

zdj. Peacock