Buzek, Braciak i Woronowicz na zdjęciach z filmu „Tak ma być”

W Nysie zakończyły się prace na planie trzeciego filmu fabularnego Łukasza Grzegorza pod tytułem „Tak ma być”. W głównej roli w produkcji zobaczymy Agatę Buzek, a na ekranie towarzyszyć jej będą m.in. Jacek Braciak oraz Adam Woronowicz.

Główną bohaterką filmu „Tak ma być” jest Joanna „Jo” Lisiecka, która jedzie na autopilocie w życiu zawodowym, rodzinnym i osobistym. Wydaje jej się, że nikt nie dowie się o podwójnym życiu, które prowadzi i że jest sprytna. Nie jest.

W filmie poza Agatą Buzek zobaczymy również Jacka Braciaka, Adama Woronowicza i Małgorzatę Zajączkowską. Na ekranie towarzyszą im aktorki oraz aktorzy młodego pokolenia Wiktoria Wolańska, Jakub Zając, a także znana z poprzedniego filmu Grzegorzka „Córka trenera” – Karolina Bruchnicka. W „Tak ma być” zobaczymy się też debiutujących w pełnometrażowym filmie fabularnym Julię Kuzkę oraz Pawła Kruszelnickiego.

Prace na planie trwały od 10 sierpnia do 20 września. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Agata Buzek, Jacek Braciak i Adam Woronowicz w filmie TAK MA BYĆ w reżyserii Łukasza Grzegorzka - fot. Michał Klusek-min.jpg

Obsada filmu TAK MA BYĆ w reżyserii Łukasza Grzegorzak - fot. Michał Klusek - kwadrat-min.jpg

Obsada filmu TAK MA BYĆ w reżyserii Łukasza Grzegorzak - fot. Michał Klusek poziom-min.jpg

informacja nadesłana : Koskino / fot. Michał Klusek