„Call of Duty” łączy siły z „The Boys”. Już niedługo zagramy TYMI SUPERBOHATERAMI

Nie lada gratka czeka graczy „Call of Duty: Warzone” oraz „Modern Warfare II”. Za sprawą nowych aktualizacji do sieciowych gier wojennych trafią superbohaterowie z popularnego serialu „The Boys” od Amazona. Grywalnymi postaciami w strzelankach zostali Homelander, Starlight oraz Black Noir.

Pierwszy z trzech zaplanowanych update'ów wylądował u graczy „Modern Warfare II” i „Warzone” wczoraj. Dzięki udostępnionej już aktualizacji do fanów wojennego cyklu trafiła superheroska o pseudonimie Starlight. Kolejni bohaterowie dodawani będą stopniowo. Grywalny debiut Homelandera zaplanowana na 16 lipca, z kolei na Black Noira poczekać będzie trzeba do 20 dnia bieżącego miesiąca

Sprawdź też: Wolverine krzyżuje szpony z mieczem Deadpoola. Nowe zdjęcia z planu!

Dostępność każdego z superbohaterów niesie jednak ze sobą pewne reguły. By móc wcielić się w jedną z trzech postaci z „The Boys”, gracze będą musieli zakupić osobny pakiet w cenie 2400 punktów COD (co w naszym kraju przekłada się na kwotę ok. 66 złotych). Oprócz herosów aktualizacje wprowadzą też m.in. nową mapę, broń oraz pakiety kosmetyczne, w tym szereg łatek. 

Przypomnijmy, że „Call of Duty” nie jest jedynym kultowym cyklem gier wideo, do którego trafią bohaterowie z „The Boys”. Jakiś czas temu informowaliśmy, że Homelander będzie również do dyspozycji graczy nadchodzącej części „Mortal Kombat”.

Źródło: Activision / IGN / Zdj. Prime Video