Grywalnym bohaterem w nowym „Mortal Kombat” będzie... Homelander. Lista postaci Kameo robi wrażenie

Premiera najnowszej (zrebootowanej) odsłony gry „Mortal Kombat” może okazać się nie lada gratką dla fanów kina spod znaku superhero. Okazuje się, że produkcja, która trafi do graczy we wrześniu, zaprezentuje nam kilka ciekawych „występów gościnnych”. Wśród opcjonalnych postaci grywalnych mają znaleźć się powstali na kartach komiksów Homelander z serialu „The Boys” czy Peacemaker z DCEU.

Homelander vs Peacemaker vs Van Damme? Takie rzeczy tylko w „Mortal Kombat”

Lista grywalnych bohaterów dodatkowych wyciekła do sieci za sprawą ogłoszenia z grą zamieszczonego na włoskiej stronie Amazona. Zgodnie z tym przeciekiem w pakiecie podpisanym Kombat Pack 1 znajdzie się sześć grywalnych bohaterów o charakterze Kameo. Pełną listę tworzyć będą znani z serii Quan ChiErmacTakeda, a także Omni Man z serialu i komiksu „Niezwyciężony” oraz wspomniani już Peacemaker wraz z Homelanderem

Niepotwierdzona jeszcze przez wydawcę gry informacja o bohaterach daje niejako dowód wcześniejszym plotkom, które krążyły po sieci od jakiegoś czasu. Warto dodać, że poprzednie doniesienia — obok Homelandera i Peacemakera — wymieniały również możliwość opcjonalnego wcielenia się w Conana Barbarzyńcę. To jednak nie wszystko jeśli o kultowych bohaterów.

Wydawca oznajmił bowiem, że w grze znajdzie się specjalna skórka Jean-Claude'a Van Damme'a dla Johnny'ego Cage'a. Gest ten jest swego rodzaju ukłonem w stronę fanów, jako że inspiracją do stworzenia mistrza sztuk walki/gwiazdora filmowego jest oczywiście sam Van Damme. Fani adaptacji gry z 1995 roku mogą pamiętać, że Belg był rozważany przy okazji kreacji Cage'a w filmie.

Sprawdź też: Karl Urban zagra Johnny'ego Cage'a w drugiej części filmu „Mortal Kombat”

„Mortal Kombat 1” – kiedy premiera gry?

Oficjalną zapowiedź gry „Mortal Kombat 1” możecie zobaczyć poniżej. Dokładna data premiery gry została wyznaczona na 19 września tego roku.

 

Źródło: CBR / IGN / Zdj. Prime Video