Catherine O'Hara zagra w 2. sezonie „The Last of Us” od HBO Max!

Catherine O'Hara pojawi się w drugim sezonie serialu „The Last of Us”. Aktorka znana na całym świecie z roli w mamy Kevina w kultowych produkcjach z Macaulayem Culkinem dołączyła do obsady hitowej produkcji HBO w ramach gościnnej roli.

Rośnie obsada 2. sezonu „The Last of Us. Catherine O'Hara zatrudniona przez HBO

HBO spędziło ostatnie tygodnie na obsadzaniu głównych ról w drugim sezonie serialu „The Last of Us”, a niedawno rozpoczęło prace na planie nowych odcinków. Teraz stacja zabrała się za kompletowanie drugoplanowej obsady. Jako pierwsza w gościnnej roli do obsady produkcji dołączyła Catherine O'Hara. Nie ujawniono, w kogo wcieli się aktorka, którą w drugiej połowie roku zobaczymy w „Soku z żuka 2”, ale najprawdopodobniej będzie to jedna z bohaterek stworzonych specjalnie na potrzeby serialu, której zabrakło w grze.

Tego typu praktykę stacja HBO zastosowała już przy okazji pierwszego sezonu „The Last of Us”, kiedy to pojawiły się postacie nieznane z gry, na której bazuje serial HBO. Debiutancka seria ze względu na charakterystyczną historię podróży głównych bohaterów obfitowała też wiele gościnnych występów, które zapadły widzom w pamięć.

Sprawdź też: Hit za hitem: Netflix, HBO Max i Prime Video mają najlepsze premiery na weekend.

The Last od Us serial HBO

Na ekranie pojawili się między innymi Nick Offerman, Storm Reid i Murray Bartlett. Aktorzy występujący w pojedynczych odcinkach zebrali nawet branżowe wyróżnienia za swoje gościnne kreacje. Statuetki Emmy odebrała Storm Reid i Nick Offerman. Fabuła drugiej gry sprawia, że w drugim sezonie tego typu epizodycznych występów też nie zabraknie, więc niedługo poznamy zapewne kolejne nazwiska dołączające do obsady.

Drugi sezonThe Last of Us” pojawi się na platformie HBO Max w 2025 roku. W głównych rolach wracają: Pedro Pascal grający Joela, jak i Bella Ramsey wcielająca się w Ellie. Do obsady w drugim sezonie dołączyła Kaitlyn Dever w roli Abby, która stanie się niemal równorzędną dla Ellie bohaterką całej opowieści.

Pojawi się też Young Mazino („Awantura”) jako Jesse, bliski przyjaciela Ellie, który towarzyszy jej podczas wyjątkowo krwawej krucjaty przeciwko Abby. Jedną z głównych ról zagra też Isabela Merced znana między innymi z takich produkcji jak „Transformers: Ostatni rycerz” i „Sicario 2: Soldado”. Aktorka wcieli się w Dinę, partnerkę Ellie i byłą dziewczynę Jessego.

zdj. HBO