CBS planuje wskrzesić „Frasiera”. Nowy serial miałby trafić na Paramount+

Po latach oczekiwania, „Frasier” może w końcu doczekać się nowej wersji. O ile potwierdzą się nieoficjalne do tej pory doniesienia, kontynuacja kultowego serialu komediowego miałaby trafić do oferty platformy Paramount+, należącej do korporacji ViacomCBS.

Źródła bliskie wytwórni donoszą, że włodarze CBS Studios i Paramount+ omawiają możliwość nadania „Frasierowi” nowego biegu. Na ten moment nie wiemy, czy serial miałby okazać się zupełnym rebootem cyklu, czy – co bardziej prawdopodobne – kontynuować historię prowadzoną od wczesnych lat dziewięćdziesiątych do roku 2004 roku. Przedstawiciele obu marek będących własnością ViacomCBS odmówili komentarza w sprawie. 

Warto dodać, że o powrót serialu od lat zabiega gwiazda „Frasiera”, Kelsey Grammer. Nieoficjalnie mówi się, że do tej pory powrót serialu wstrzymywały kwestie finansowe. Realizacja, zakładająca powrót ulubionych bohaterów, miała okazać dla studia przedsięwzięciem zbyt kosztownym. 

Frasier” pozostaje jednym z najpopularniejszych sitcomów w historii. Na przestrzeni 11 sezonów, twórcy i aktorzy występujący serialu odebrali łącznie aż 37 statuetek Emmy. W głównych rolach, poza Grammerem, wystąpili też David Hyde Pierce, Jane Leeves, John Mahoney i Peri Gilpin.

źródło: Variety / zdj. NBC