Charlie Cox i Olga Kurylenko w serialowym thrillerze od Netfliksa. Pierwsze zdjęcia ze „Zdrady”

Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z głównymi bohaterami swojego nowego miniserialu o tematyce szpiegowskiej. Jak zapowiada się produkcja „Treason”, w której zagrali Olga Kurylenko znana z filmu „Quantum of Solace”, Oona Chaplin, której nie trzeba przedstawiać fanom „Gry o Tron” oraz Charlie Cox znany z roli Daredevila? Zobaczcie.

Bohaterem serialu jest Adam Lawrence, wyszkolonym agent MI6, którego kariera wydaje się nabierać rozpędu. Nagle w jego życiu do głosu dochodzi skrywana przez lata przeszłość w postaci Kary, rosyjskiej agentki, z którą Adama łączy skomplikowana relacja. Bohater zaczyna kwestionować wszystko i wszystkich w swoim życiu i tak oto między Karą, Adamem i jego żoną Maddy tworzy się skomplikowany trójkąt, w którym każde z nich pragnie uwolnić się od skrywanych przez lata sekretów, ale wszystko utrudnia fakt, że poruszają się w wyjątkowo skomplikowanych politycznych i dyplomatycznych realiach.

Sprawdź też: Gary Oldman zapowiada przejście na emeryturę. Aktor pożegna się z widzami rolą w „Kulawych koniach”?

W obsadzie produkcji są także: Ciaran Hinds oraz Tracy Ifeachor. Za stworzenie serialu „Treason” odpowiada nominowany do Oscara scenarzysta Matt Charman mający w swoim dorobku takie produkcje jak „Most szpiegów”, „Francuska suita” oraz „Ostateczna operacja”. Na pierwszy sezon złoży się 5 odcinków.

Treason_S01_Unit_1-min.jpg

T_102_Unit_01194-2-min.jpg

Treason_S01_Unit_6-min.jpg

Treason_S01_Unit_5-min.jpg

Treason_S01_Unit_4-min.jpg

Treason_S01_Unit_3-min.jpg

zdj. Netflix