Charlize Theron omawia możliwość nakręcenia sequela „The Old Guard”

Niedawno o możliwości powstania kontynuacji „The Old Guard” z niekrytym entuzjazmem wypowiedziała się reżyserka filmu, Gina Prince-Bythewood. Z kolei tym razem szanse na sequel oszacowała gwiazda produkcji, Charlize Theron. Rzućcie okiem poniżej, by dowiedzieć się, co miała do powiedzenia. 

Niedawno autorka filmu zapowiadała, że jeżeli „The Old Guard” doczeka się kontynuacji, opowieść pozostanie w ścisłym powiązaniu z materiałem źródłowym. Niedługo potem Charlize Theron ujawniła, że realizując pierwszą część filmu, istniały już perspektywy nakręcenia kontynuacji. W najnowszym wywiadzie aktorka doprecyzowała, że twórcom i wytwórni zależy, by w pełni wykorzystać potencjał obecnego filmu, nim rozpoczną się dyskusje w temacie sequela.

Obecnie chcemy poświęcić pełną uwagę [pierwszemu] filmowi. Musi się uleżeć. No ale biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy bardzo chcemy się za to zabrać, jestem przekonana, że gdy nadejdzie właściwy czas, to zaczniemy rozmowy. 

Historia skupia się na członkach tajnej grupy nieśmiertelnych najemników dowodzonych przez kobietę o imieniu Andy. Po wielu latach służby grupa natrafia na ślad nowego nieśmiertelnego, a dodatkowo w ręce niepowołanych osób trafia nagranie ujawniające specyficzne zdolności członków zespołu. Teraz bohaterowie będą musieli zjednoczyć siły w walce z zupełnie nowym zagrożeniem.

W głównej obsadzie, poza Theron znaleźli się: KiKi Layne, Marwan Kenzari, Matthias Schoenaerts, Luca Marinelli, Chiwetel Ejiofor, Harry Melling i Veronica Ngo. Film zadebiutuje na platformie Netflix już 10 lipca.

 Źródło: MovieWeb / zdj. Netflix