Chcemy „Na noże” na Blu-ray! Petycja do polskiego dystrybutora

Najnowszy film Riana Johnsona pod tytułem „Na noże” został świetnie przyjęty przez krytyków oraz widownie na całym świecie. Kryminalna opowieść utrzymana w duchu klasycznych powieści Agathy Christie cieszyła się popularnością również w polskich kinach, gdzie zobaczyło ją blisko 500 tysięcy widzów. Jak się jednak okazuje, film ma nie doczekać się polskiej edycji na Blu-ray, co użytkownicy Filmożerców chcą zmienić. Poznajcie szczegóły.

W Stanach Zjednoczonych „Na noże” zadebiutuje już jutro, 25 lutego, a w ofercie dostępne będą wydania DVD, Blu-ray i 4K UHD. W Polsce produkcja ma ukazać się na fizycznych nośnikach 25 marca, a według wstępnych zapowiedzi w ofercie dostępne będzie wyłącznie wydanie DVD.

Brak edycji na niebieskim krążku spotkał się z dużym zdziwieniem i konsternacją w środowisku polskich miłośników wysokiej jakości obrazu i dźwięku, a ich owocem jest petycja do polskiego dystrybutora filmu Monolith Films o wypuszczenie na naszym rynku wydania Blu-ray, na które tak popularny i świetnie oceniany film, jakim jest bez wątpienia „Na noże”, po prostu zasługuje.

Jeśli również uważacie, że produkcja Riana Johnsona powinna ukazać się w naszym kraju na nowszym z nośników, to przyłączcie się do petycji, którą na naszym forum zapoczątkował użytkownik kryst007.

Zachęcamy do składania podpisów na dedykowanej tej petycji stronie:

>> Petycja: Chcemy „Na noże” na Blu-ray <<

źródło: zdj. Lionsgate