Chcielibyście mieszkać jak bohaterowie „Sukcesji”? Penthouse Kendalla Roya trafił na sprzedaż. Cena powala

Fani „Sukcesji” marzący o życiu w stylu dysfunkcyjnej rodziny z dramatu HBO (i dysponujący podobnym kapitałem): to oferta dla was. Na sprzedaż trafił luksusowy apartament znany z czwartego sezonu hitowego serialu. Za jaką cenę można wejść w posiadanie mieszkania Kendalla Roya?

Podczas gdy sezon czwarty – i zarazem ostatni – „Sukcesji” trwa w najlepsze, układając przed widzami kolejne, bezprecedensowe intrygi z udziałem rodziny Royów, apartament należący w serialu do Kendalla właśnie trafił na sprzedaż. Ulokowany w nowojorskiej dzielnicy Upper East Side na Manhattanie, penthouse liczy sobie ponad 500 metrów kwadratowych: posiada pięć sypialń i cztery łazienki. Wysoko zawieszone sufity sięgają nawet ośmiu metrów, zaś między trzema kondygnacjami prowadzą rzeźbione spiralne schody. Z tarasu roztacza się widok na nowojorskie drapacze chmur i Central Park.

Apartament należący w serialu do nowego CEO Waystar Royco trafił na sprzedaż za 29 milionów dolarów. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć.

Sprawdź też: Sztuczna inteligencja szuka nowego stylu dla „Harry'ego Pottera”. Wes Anderson czy „Mad Max”?

„Sukcesja” dobiega końca. Zostało tylko pięć odcinków. Kiedy premiera najbliższego?

Szósty odcinek noszący tytuł „Living+” zadebiutuje w USA już 30 kwietnia. W Polsce będziemy mogli zobaczyć go równo z premierą w USA, czyli 1 maja o godzinie 03:00 na platformie HBO Max i antenie HBO. Scenariusz przygotowali Jesse ArmstrongGeorgia Pritchett i Will Arbery. Za kamerą stanęła z kolei Lorene Scafaria.

W tym miejscu odnajdziecie zwiastun.

Sukcesja-1.jpg

Sukcesja-2.jpg

Sukcesja-3.jpg

Sukcesja-4.jpg

Sukcesja-5.JPG

 

źródło: Forbes / zdj. HBO / Forbes