Chloe Coleman zagra w nowym thrillerze autorów „Cichego miejsca”. W głównej roli Adam Driver

Chloe Coleman („My Spy”) dołączyła do obsady szykowanego przez Sony thrillera science fiction zatytułowanego „65”. W głównej roli mamy zobaczyć Adama Drivera („Gwiezdne Wojny”, „BlackKklansman”). Za scenariusz i reżyserię produkcji odpowiedzą Scott Beck i Bryan Woods, autorzy „Cichego miejsca”. 

Obaj twórcy zajmą się produkcją obrazu z ramienia nowo powstałego studia Beck/Woods. Jako producenci, pod „65” podpiszą się też kultowy reżyser Sam Raimi („Martwe zło”), Zainab Azizi i Debbie Liebling. Zarówno Beck, jak i Woods mieli już okazję współpracować z Raimim. Obaj napisali i wyreżyserowali bowiem odcinek dostępnego na platformie Quibi serialu grozy „50 States of Fright”. Dodajmy, że w obsadzie jest już Ariana Greenblatt, mająca w dorobku między innymi role w „Rodzince od środka” i „Avengersach: Infinity War”. 

Wstępne informacje dotyczące fabuły „65” są w chwili obecnej objęte ścisłą tajemnicą. Nie wiemy też kiedy miałyby ruszyć prace produkcyjne. Adam Driver jest na ten moment uwikłany w realizacje innych projektów, między innymi „The Last Duel” Ridleya ScottaDriver wystąpi też w filmie „Gucci”, w którym pojawi się obok Lady Gagi.

Źródło: Deadline / zdj. Amazon