Chris Evans dołącza do Emily Blunt w kryminale „Pain Hustlers” od Netfliksa

Chris Evans dołączył do obsady kolejnego filmu platformy Netflix. Aktor, którego zobaczymy niedługo w produkcji „The Gray Man”, zagra obok Emily Blunt w kryminalnym thrillerze „Pain Hustlers”.

Film opowie historię kobiety (Emily Blunt), która w walce o lepsze życie dla siebie i swojej córki, zrezygnowała z edukacji w szkole średniej i rozpoczęła pracę dla podupadającego startupu farmaceutycznego działającego w centrum handlowym na Florydzie. Jej zaangażowanie i nieugięty charakter pozwolił rozwinąć skrzydła farmaceutycznemu biznesowi, ale wraz z nadejściem lepszego życia bohaterka znalazła się w centrum kryminalnego spisku, który niesie ze sobą śmiertelne niebezpieczeństwo. Nie ujawniono jeszcze, w kogo ma wcielić się Chris Evans.

Sprawdź też: Na HBO Max zapanował wielki chaos. Wyparowały oryginalne seriale. W lipcu zniknie ponad 50 filmów.

Za reżyserię filmu będzie odpowiadał David Yates znany głównie z filmowej serii o Harrym Potterze. Scenariusz do filmu zapowiadanego jako kryminalny thriller łączący ze sobą światy przestępczości i farmaceutyki napisał Wells Tower. Produkuje Lawrence Gray z ramienia swojej firmy Gray Matter Productions. Oczekuje się, że zdjęcia do filmu wystartują pod koniec sierpnia. Premiery „Pain Hustlers” powinniśmy oczekiwać więc w okolicach połowy przyszłego roku.

źródło: deadline.com / zdj. Marvel