Chris Hemsworth wjeżdża do świata „Mad Maxa”. Chromowany motocykl Dementusa na fotce z „Furiosy”

Chris Hemsworth („Thor”) zamieścił w sieci nową zakulisową fotkę z nadchodzącego w tym roku spin-offu „Mad Maxa: Na drodze gniewu”. Zobaczycie na niej jak Australijczyk prezentuje się w kreacji Dementusa, głównego rywala młodej Furiosy, granej przez Anyę Taylor-Joy

W wyczekiwanym przez fanów uniwersum „Mad Maxa” widowisku „Furiosa” zobaczymy losy młodej wersji bohaterki granej w pierwowzorze przez Charlize Theron. Furiosa zostanie wyrwana z Zielonego Miejsca Wielu Matek i wpadnie w ręce wielkiej Motocyklowej Hordy prowadzonej przez Watażkę Dementusa. Podróżując wspólnie przez wyniszczone ziemie natrafiają na Cytadelę należąca do Wiecznego Joego. Gdy dwaj tyrani toczą ze sobą bój o dominację, Furiosa musi przetrwać wiele prób, jednocześnie usiłując odnaleźć sposób na powrót do domu.

Sprawdź też: Najlepsze filmy i seriale w tym tygodniu! Sprawdź, co warto obejrzeć na Netflix, HBO i SkyShowtime

„Furiosa: A Max Max Saga” – premiera filmu już pod koniec maja!

Film wyreżyserował George Miller, twórca rozpoczętej w 1979 roku serii. W obsadzie obok głównej gwiazdy są także Chris Hemsworth (ekranowy Thor Odinson z filmów MCU), Nathan Jones („Mad Max: Na drodze gniewu”), Daniel Webber („Billy the Kis”) oraz Tom Burke znany z filmów „Osobliwość” i „Mank” (w którym zagrał Orsona Wellesa). 

Kinowa premiera filmu „Furiosa: A Mad Max Saga” przypada na 24 maja przyszłego roku

zdj. Warner Bros.